راهنمای ثبت درخواست

شما می‌توانید بدون نیاز به ضامن تنها با استفاده از چک و سفته از تاپلِند اعتبار دریافت کنید. این اعتبار دریافتی شامل یک کد اعتباری مانند کد تخفیف یا هدیه می باشد که در هنگام خرید از فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید از آن استفاده نمایید و اقساط خرید خود را به تاپلِند بازگردانید. برای دریافت اعتبار نیاز است که مراحل زیر را طی نمایید: 

1- ثبت درخواست

ابتدا فروشگاهی که قصد خرید اقساطی از آن را دارید انتخاب می‌کنید و کلید ثبت درخواست را می‌زنید. در صفحه ثبت درخواست مبلغ اعتبار مورد نظر، نوع تضامین، تعداد ماه‌های بازپرداخت را مشخص و درخواست خود را ثبت می‌کنید. در ادامه باید وارد پنل مشتریان شوید اگر قبلاً عضو تاپلِند شده باشید با وارد کردن شماره موبایل و دریافت کد امنیتی وارد پنل خود می‌شوید در غیر این صورت در صفحه مورد نظر با وارد کردن نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره موبایل در وب‌سایت تاپلِند ثبت نام نمایید.

2- تکمیل اطلاعات

پس از ثبت نام اولیه می‌بایست سایر اطلاعات خود را که شامل اطلاعات فردی و شغلی می‌باشد را تکمیل و یا اگر قبلاً تکمیل نمودید در صورت نیاز ویرایش و بروز رسانی کنید.

3- تکمیل مدارک و ثبت نهایی

پس از تکمیل اطلاعات می‌بایست مدارک مورد نظر را مطابق راهنمای موجود در بخش مربوطه بارگذاری نمایید و در انتها ثبت نمایید.

4- اعتبارسنجی

پس از اینکه تمامی اطلاعات و مدارک ثبت و مورد تائید شد می بایست مبلغ مورد نظر به منظور اعتبارسنجی را از طریق درگاه بانکی پرداخت نمایید. کارشناسان اعتبارسنجی تاپلِند فرآیند اعتبارسنجی را انجام می‌دهند و در این مدت در صورت وجود هر مسئله ای در اعتبارسنجی آن را از طریق پیامک یا تماس با شما در جریان قرار می‌دهند و در نهایت در صورت تائید اعتبارسنجی، میزان اعتبار شما مشخص می‌گردد. 

توجه: بازه زمانی اعتبار سنجی شما 15 روز معتبر می باشد و پس از آن منقضی می گردد.

5- دریافت تضامین

مبلغ ضمانت شما که می‌بایست بر روی چک یا سفته درج گردد از طریق پیامک یا کارشناسان تاپلِند به اطلاع شما می‌رسد و می‌بایست طبق راهنمای تنظیم چک و سفته تضامین خود را تهیه و تصویر آن را در بخش مدارک بارگذاری و پس از تائید کارشناسان به آدرس تاپلِند که در قسمت تماس با ما آمده است ارسال نمائید.

6- دریافت اعتبار و خرید

پس از دریافت و تائید تضامین، شما می‌توانید تصویر قرارداد خود را مشاهده و پس از تایید و پرداخت اولین قسط خود، کد اعتباری مورد نظر برای شما صادر خواهد شد و می‌توانید برای خرید از فروشگاه مورد نظر استفاده نمایید.